Kontakt oss

Kontakt politikarar og parti

Kontaktinformasjon til medlem i heradsstyret

Ordførar Lars Fjeldstad, SP 

  • Telefon: 56 19 21 21
  • E-post: lars.fjeldstad@osteroy.kommune.no

Varaordførar Hjalti Heimir Gislason, H

  • Telefon: 415 15 940
  • E-post: hjalti.heimir@gmail.com

 

Medlemmer: Arbeidarpartiet

Johannes Myklebust Bysheim, gruppeleiar 

  • E-post: johannes.bysheim@outlook.com

Rita Tveiten

  • E-post: ri-tveit@online.no

Øyvind Litland

  • E-post: oyvind.litland47@gmail.com

Jørgen Varden

  • E-post: jorgen.varden@gmail.com

 

Medlemmer: Sosialistisk Venstreparti 

Tone Mjelde

  • E-post: tone_mjelde_90@yahoo.no

Elin Hege Lona

  • E-post: elinhege@gmail.com

 

Medlemmer: Senterpartiet

Lars Fjeldstad, ordførar

  • E-post: lars.fjeldstad@osteroy.kommune.no

Turid Bjørndal Njåstad, gruppeleiar 

  • turidbn@gmail.com

 Johannes Haugland

  • E-post: johannes.haugland@hotmail.com

Frode Flesland

  • E-post: frodfle@online.no

Asgeir Presttun 

  • sauidn@hotmail.com

 

Medlemmer: Kristeleg Folkeparti

Jarle Skeidsvoll, gruppeleiar 

  • E-post: jarle@skeidsvoll.no

Kari Mjøs 

  • E-post: kari@mjos.no

Bjarte Hammer Aarland 

  • E-post: bjarte.aarland@gmail.com

 

Medlemmer: Venstre

Kjersti Ingolvsdotter Vevatne, gruppeleiar 

  • E-post: kjeve70@gmail.com

 

Medlemmer: Høgre

Hjalti Heimir Gislason, varaordførar 

  • E-post: hjalti.heimir@gmail.com

Berit Moslett Borge, gruppeleiar

  • E-post: berit-moslett-borge@hotmail.com

Aksel Mjøs 

  • aksel@mjos.no

Ole Johannes Mjøs 

  • oj-mjoes@online.no

 

Medlemmer: Framstegspartiet

Ragnar Johan Tyssebotn, gruppeleiar

  • E-post: rag-tys@online.no

Alf Terje Mortensen

  • E-post: alftmo@gmail.com

Ellinor Therese Birkeland 

  • E-post: ellinor.therese.birkeland@gmail.com

Siren Tyssebotn

  • E-post: styssebotn@hotmail.com

Kim Andre Hartveit

  • E-post: hartveit@hotmail.com

Henrik Øksnes

  • E-post: henrik.oksnes@fpu.no

Sigmund Faugstad

  • E-post: sigmund52@hotmail.com

 

Medlemmer: Miljøpartiet Dei Grøne

Trude Tomren, gruppeleiar 

  • E-post: trude.tomren@osteroy.kommune.no
Kontakt politiske parti i heradsstyret

Osterøy Arbeidarparti

Leiar/ gruppeleiar i Heradsstyret: Johannes Myklebust Bysheim 

  • E-post: johannes.bysheim@outlook.com
  • Mobil: 906 37 989

 

Osterøy Senterparti

Leiar: Tonje Klepp Yddal

  • E-post: tonje.yddal@gmail.no
  • Mobil: 46 83 90 68

Gruppeleiar i heradsstyret: Turid Bjørndal Njåstad 

  • E-post: turidbn@gmail.com
  • Mobil: 917 65 853

 

Osterøy Kristeleg Folkeparti

Leiar: Jon Herland 

  • E-post: anjo.herlan@gmail.com
  • Mobil: 480 32 162

Gruppeleiar i heradsstyret: Jarle Skeidsvoll 

  • E-post: jarle@skeidsvoll.no
  • Mobil: 994 77 10

 

Osterøy Høgre

Leiar: Hjalti Heimir Gislason 

  • E-post: hjalti.heimir@gmail.com
  • Mobil: 415 15 940

Gruppeleiar i heradsstyret: Berit Moslett Borge 

  • E-post: berit-moslett-borge@hotmail.com
  • Mobil: 405 24 876

 

Osterøy Venstre

Leiar: Bjørn Tore Sund 

  • E-post: bjornts@sund.priv.no
  • Mobil: 918 68 075

Gruppeleiar i heradsstyret: Kjersti I. Vevatne 

  • E-post: kjeve70@gmail.com
  • Mobil: 990 13 154

 

Osterøy Framstegsparti

Leiar: Kim Andre Hartveit 

  • E-post: hartveit@hotmail.com
  • Mobil: 957 43 428
  • 5282 Lonevåg

Gruppeleiar i heradsstyret: Ragnar J. Tyssebotn 

  • E-post: rag-tys@online.no
  • Mobil: 915 99 854

 

Osterøy Miljøpartiet dei grøne

Leiar: Silje Midtbø Vevle 

  • E-post: siljevevle@hotmail.com
  • Mobil: 93685243

Gruppeleiar i heradsstyret: Trude Tomren 

  • E-post: trude.tomren@osteroy.kommune.no
  • Mobil: 93257767

 

Osterøy Sosialistisk Venstreparti 

Leiar: Elin Hege Lona 

  • E-post: elinhege@gmail.com
  • Mobil: 98094578

Gruppeleiar i heradsstyret: Tone Mjelde

  • E-post:  tone_mjelde_90@yahoo.no
  • Mobil: 948 96 985
Kontakt politisk-administrativt sekreteriat

Bente Ingunn Skjerping, sekretariatsleiar

  • Telefon: 56 19 21 22
  • E-post: bente.skjerping@osteroy.kommune.no

 


Sist oppdatert: 29.11.2019
Publisert: 12.11.2018