Tilsette ved Lonevåg skule

Rektor
              

Kristin- Merete Nøttveit

Tlf: 56192620

E-post: kristin.nottveit@osteroy.kommune.no

Avdelingsleiar
 

Kate Kollvangsnes

Tlf: 56192622

E-post: kate.kollvangsnes@osteroy.kommune.no

Kontormedarbeidar
 

Monica Grøtte

Tlf: 56192621

E- post: Monica.Grotte@osteroy.kommune.no

Pedagogisk personale
 

Jannicke Bosåen (kontaktlærar 1. klasse)

Tlf: 94 53 55 09

E - post: Jannicke.Bosaen@osteroy.kommune.no

 

Anne Grethe Mjelde   (kontaktlærar 1. klasse)

Tlf: 94 53 55 08

E - post : AnneGrethe.Mjelde@osteroy.kommune.no

 

Eystein Markmanrud (kontaktlærar 2. klasse)

Tlf: 94 53 55 10

E- post: Eystein.Markmanrud@osteroy.kommune.no

 

 Siri Vevle Lavik (kontaktlærar 2. klasse)

Tlf: 94535511

E- post: Siri.Vevle.Lavik@osteroy.kommune.no

 

Jenny Mari Vevle (kontaktlærar 3. klasse)

Tlf: 94 53 55 13

E-post: Jenny-Mari.Vevle@osteroy.kommune.no

 

Anveig Solberg (kontaktlærar 3. klasse)

Tlf: 94 53 55 12

E- post: Anveig.Solberg@osteroy.kommune.no

 

Audhild Torp Myklebust (kontaktlærar 4. klasse)

Tlf: 94 53 55 00

E-post: Audhild.Myklebust.Torp@osteroy.kommune.no

 

Monica Henriksen (kontaktlærar 4. klasse)

Tlf: 94 53 55 01

E- post: Monica.Henriksen@osteroy.kommune.no

 

 Kristin Thue (kontaktlærar 5. klasse)

Tlf: 94 53 55 03

E-post: Kristin.Thue@osteroy.kommune.no

 

 Kathe Heimvik (kontaktlærar 5. klasse)

Tlf:  94 53 55 02

 E-post: kathe.heimvik@osteroy.kommune.no

 

 Johanne Svenheim (kontaktlærar 6. klasse)

Tlf: 94 53 55 05

E- post: Johanne.E.Svenheim@osteroy.kommune.no

 

Bjarte Kuven (kontaktlærar 6. klasse)

Tlf: 94 53 55 04

E-post: Bjarte.Kuven@osteroy.kommune.no

 

 Vidar Rosnes (kontaktlærar 7. klasse)

Tlf: 94 53 55 06

E- post: Vidar.Rosnes@osteroy.kommune.no

 

Karoline Loftås (kontaktlærar 7. klasse)

Tlf: 94 53 55 07

E-post: Karoline.Loftas@osteroy.kommune.no

 

 

 

Maria Smith  (Ressursteamleiar)

Tlf: 56 19 26 23

E- post: maria.smith@osteroy.kommune.no

 

Anne Vikne (timelærar)

E-post: anne.kristine.mah.vikne@osteroy.kommune.no

 

Kristin R. Hølleland  (timelærar)

E-post: kristin.r.holleland@osteroy.kommune.no

 

Elin Bøe Kleiveland (timelærar)

E-post: elin.boe.kleiveland@osteroy.kommune.no

 

Simon Røskeland Kleppe (timelærar)

E-post: SimonKleppe.Roskeland@osteroy.kommune.no

 

Janne Stamnes (timelærar)

E-post: janne.stamnes@osteroy.kommune.no

 

Hanne Hernes (timelærar)

E-post: hanne.hernes@osteroy.kommune.no

 

Bente H. Hjortland (timelærar)

E-post: bente.holm.hjortland@osteroy.kommune.no

Assistentar
 

Monica Grøtte ( SFO-leiar)

Tlf: 94 53 55 14 (SFO)

E- post: Monica.Grotte@osteroy.kommune.no

 

Bente Skage Bleikli 

E- post: bente.skage.bleikli@osteroy.kommune.no

 

 

 

 

Kåre Arne Nyheim

E- post: kare.arne.nyheim@osteroy.kommune.no

 

Grete Hagebø Hatland

E- post: grete.hagebo.hatland@osteroy.kommune.no

 

Evy Rongved

E- post: evy.rongved@osteroy.kommune.no

 

Toini Zahl Bakken

E- post:Toini.Zahl.Bakken@osteroy.kommune.no

 

Stina Rolland

E-post:

 

Ilona Walczyk

E - post

Reinhaldarar
 

Ester Kristin Magnusdottir

 

Ragnhild Daltveit

 

Timea Eppeldauer

 

Kristine Knutsen

Vaktmeistar
 

Kurt Røssland

 

Web levert av CustomPublish