Tilsette i Osterøy kulturskule

  Rektor
 

Frank Windt

epost:  frank.windt@osteroy.kommune.no

telefon: 56 19 27 20 / 92269603

Pedagogisk personale
Bandinstrument, media
 

Steinar Vatle

epost:   steinar.vatle@osteroy.lommune.no

 

telefon: 56 19 27 27 / 95 07 63 62

Piano, song
 

Anne Lise Fjelland

epost:   anne.lise.fjelland@osteroy.kommune.no

telefon: 56 19 20 21 / 91 31 31 68

Piano, song, trekkspel
 

Helge Riise

epost: helge.riise@osteroy.kommune.no

56 19 27 26 / 93 26 16 58

Fiolin, piano
 

Linda Rea Herland

epost: lindareasherland@gmail.com

telefon 98 05 87 70

Toradar
 

Linda Skjerping

epost: lindping65@hotmail.com

telefon 56 19 27 22 / 93 82 71 65

 
Slagverk, messingblås, korps
 

Torstein Åvar Sollien

epost: torstein1990@hotmail.com

Telefon: 98 62 69 30

Hardingfele
 

Håkon Høgemo

epost: haahoege@online.no

Telefon: 97 50 81 89

Dans
 

Camilla Romslo

epost: milan_86@hotmail.com

telefon: 93 23 68 91

Dans - ballett, jazz, moderne 
 

Lisa Colette Bysheim

epost:  lisa.colette.bysheim@googlemail.com

telefon: 40 16 60 53

Dans - hip hop
 

Rasmus Solberg

epost: heftigteswag@gmail.com

telefon: 47 20 22 05

Visuell kunst
 

Cathrine Bysheim

epost: cathrinebysheim@gmail.com

telefon: 40 07 48 08

Teater
 

Stina Østmark Sigvaldsen

epost: stinasigvaldsen@yahoo.com

telefon: 95 20 74 64

 

Web levert av CustomPublish